Жашківські шахісти позмагалися у майстерності

Новини
Жашківські шахісти позмагалися у майстерності

Шахи – чудова гра з найдавнішою історією, прекрасний тренажер для мозку, популярний вид спорту, яким захоплюються мільйони людей в усіх куточках планети.

От і у Жашківському районному будинку культури в січні, за фінансової підтримки народного депутата України Валентина Ничипоренка, був проведений турнір з шахів серед жашківчан, присвячений Дню визволення Жашківщини від німецько-фашистських загарбників.

На захід завітали п'ятнадцять шахістів. Учасникам нагадали основні правила гри, визначили ліміт часу для кожного туру. Було проведено жеребкування, на підставі якого розпочався турнір.Запанувала особлива атмосфера: цокали фігури по дошках, годинники безжалісно відраховували час, на обличчях шахістів були задумливі погляди, чулися то радісні вигуки перемоги, то розчаровані зітхання. І ось – завершення турніру, щирі привітання, підбадьорюючі побажання досягати успіхів, рівнятися на кращих знавців шахової майстерності.

За підсумками турніру перше та третє місця дісталися жителям Жашкова – С.П. Дроботу та С.А. Нагорному,  друге місце посів учасник із Зеленого Рогу – Л.М. Бзік.

Учасники охоче обмінювалися особистими враженнями, оцінювали інтелектуальні сили партнерів, рівень володіння шахами. Дехто прийшов до висновку, що треба додатково читати навчальну літературу і частіше тренуватися.

Шахісти залишилися задоволені участю у турнірі, можливістю показати свою майстерність та поспілкуватися з однодумцями.


Джерело: Ваша газета +, 10.03.2016.