У Жашкові відбувся мітинг пам’яті до дня народження Шевченка

Новини
У Жашкові відбувся мітинг пам’яті до дня народження Шевченка

9 березня в місті Жашкові відбувся урочистий мітинг, приуроченний 202-й річниці з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати пам’ять Кобзаря до пам’ятника Т.Г. Шевченку прийшли представники влади і місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій, громадські організації, жителі району.

З виступом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Бойко: «У ці березневі дні український народ святкує день народження невмирущого генія слова, народного поета, борця за ідеали справедливості і добра, за кращу долю України та її народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає усіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу».

По завершенню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

Джерело: Жашківська РДА