Серпневі пожежі на Жашківщині

Новини
Серпневі пожежі на Жашківщині

4 серпня на пункт зв’язку Жашківської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання сухої трави в селі Охматів. Пожежа, що сталася через необережне поводження з вогнем, ще до прибуття на місце події пожежних встигла поширитися на значну площу. Пожежним Жашківської пожежно-рятувальної частини аби ліквідувати вогонь на площі у 400 квадратних метрів знадобилось дві години.

15 серпня о 06:20 через коротке замикання в електромережі виникла пожежа у веранді житлового будинку на вулиці Рєпіна в Жашкові. Дим, який почав виходити з приміщення помітили сусіди, які ж одразу здійняли тривогу. Завдяки своєчасному виявленню загорання, сусідам разом із господарями ще до прибуття рятувальників вдалось ліквідувати пожежу.

У цей же день о 18:40 на вулиці Об’їзній на горищі житлового будинку через коротке замикання електричної проводки сталося загорання. Вогонь швидко охопив перекриття та поширився на покрівлю. Завдяки оперативному реагуванню співробітників місцевого пожежно-рятувального підрозділу ДСНС, які прибули на місце події двома відділеннями, пожежу вдалося швидко локалізувати та не дати поширитися вогню на весь житловий будинок.

20 серпня співробітники ДСНС ліквідували пожежу, яка виникла в сараї господаря. Після отримання повідомлення черговий караул місцевої пожежно-рятувальної частини одразу виїхав на місце події. Вогонь, який встиг знищити 2 тони соломи та пошкодити покрівлю споруди на площі 20 кв.м. вдалось ліквідувати впродовж години. Причиною пожежі стала несправна електропроводка.

26 серпня в адміністративних межах села Сорокотяга  сталося загорання сухої трави, що виникла через необережне поводження громадян під час паління. Пожежу ліквідував місцевий підрозділ  обласного Управління ДСНС.

 За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області