Про ситуацію із епідемією грипу говорили на нараді

Новини
Про ситуацію із епідемією грипу говорили на нараді

20 січня 2016 року відбулась апаратна нарада Жашківської РДА. Зокрема, на ній йшлося про заходи щодо запобігання поширенню епідемій туберкульозу, вірусних інфекцій та грипу.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Жуківська розповіла, що за період з 01.01.2016 по 13.01.2016 зареєстровано хворих на грип та ГРВІ:

-  дітей від народження до 4 років – 46 осіб;

-  дітей від 5 до 14 років - 19 осіб;

-  з 15 до 17 років – 22 особи;

-  з 18 до 29 років – 15 осіб;

-  з 30 до 64 років – 2 особи.

З числа хворих нікого не госпіталізували.

На період епідемії відмінено профілактичний прийом здорових дітей в дитячій консультації. Проведені заняття з медичними працівниками з питань клініки, діагностики та профілактики грипу. Проводиться щотижневий моніторинг захворілих на грип та ГРВІ за встановленою формою і надається в СЕС. Медична допомога населенню району надається у відповідності з вимогами «Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги дорослим та дітям «Грип» та «Уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги дорослим та дітям «Гострі респіраторні інфекції». Двічі на тиждень (вівторок, п'ятниця) проводиться моніторинг вагітних жінок, захворілих на ГРВІ.

За інформацією РДА