Гармоністи побували у концертно-екскурсійній подорожі

Новини
Гармоністи побували у концертно-екскурсійній подорожі

Жашківський зразковий дитячий ансамбль гармоністів (керівник – Іван Сухий) побував у шестиденній концертно-екскурсійній подорожі.

Подорож була в Білорусь, Латвію, Естонію, Литву. Три тисячі  кілометрів стійко і дисципліновано переносили юні гармоністи, група із 17 осіб.

У Білорусі жашківчани завітали в Будинок культури знаменитого Мінського  тракторного заводу, гостинно були зустрінуті білоруськими друзями та дали концерт на сцені  відремонтованого в європейському стилі Будинку культури.  Гармоністи також провели концерт на вулиці міста та у ресторані. Паралельно прийняли участь у екскурсії по місту.

Далі Рига, Юрмала - знайомство з Латвією під музику гармоні.  Виступали двічі на сценах  Талліна (Естонія). Жашківська гармонь звучала на провідній площі Вільнюса(Литва). Жашківчани також відвідали Музей латвійських інструментів.

Побували і на меморіальному солдатському кладовищі, де поховані українські солдати, в місті Каунас. На їх могилах розсипали  землю, привезену з України. В знак вдячності представникам  каунаської адміністрації вручено український коровай на вишитому рушникові. Гармоністи ад могилами воїнів-українців виконали український Гімн та пісню «Зелене листя, білі каштани».

А у Вільнюсі віддали шану українському генієві - відвідали пам’ятник  Тарасові Шевченкові.

За інформацією РДА