День відкритих дверей пройшов на виробництві ТОВ «Жашківчанка»

Новини
День відкритих дверей пройшов на виробництві ТОВ «Жашківчанка»

За ініціативи Жашківського районного центру зайнятості на швейному підприємстві ТОВ «Жашківчанка» 22 грудня відбувся День відкритих дверей для безробітних, які мають професії швачка, закрійник та налагоджувальник швейних машин або бажають працювати на підприємстві.

Директор Жашківського районного центру зайнятості Марія Штунь ознайомила присутніх із основними послугами служби зайнятості, досягненнями, інноваціями служби зайнятості у регулюванні процесів на ринку праці та розповіла про співпрацю з ТОВ «Жашківчанка».

Директор фабрики Леонід Міщенко розповів про становлення, діяльність та перспективи розвитку підприємства, про графік роботи, умови праці та систему оплати праці. Так, «Жашківчанка» на даний час займається пошивом спецодягу для підприємств та організацій. Висока якість виробів, їх доступна ціна робить підприємство сучасним та конкурентоспроможним. Підприємство збільшує свою потужність і планує створювати нові робочі місця.

13 учасників заходу побували у закрійному, пошивному, експериментальному цехах, побачили технологічний процес виготовлення спецодягу та зразки готової продукції, поспілкувалися з працівниками, ознайомились з основними вимогами до робітників.

Бажаючі працювати та навчатися залишили свої анкети та резюме.

Джерело: РДА