День Гідності і Свободи відзначили на Жашківщині

Новини
День Гідності і Свободи відзначили на Жашківщині

20 листопада 2015 року біля пам’ятного знаку Небесній Сотні у Жашкові  відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

В урочистому зібранні біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні взяли участь заступник голови райдержадміністрацї Таїсія Федоренко, заступник голови районної ради Катерина Ковтун, міський голова Ігор Цибровський, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Світлана Волошенюк, керівники та працівники установ, підприємств, організацій району, учнівська молодь, громадськість.


Із зворушливим виступом звернулась до присутніх заступник голови райдержадміністрацї Таїсія Федоренко, яка зазначила: «Події листопада 2013-го - лютого 2014-го року довели, що українці здатні до останнього стояти на захисті прав і свобод, гідно жити у вільній, некорумпованій країні. Майдан, який згодом перетворився на Єврореволюцію, став символом боротьби за людську та національну гідність громадян України, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні. Країна бачила матерів, жінок, коханих, які відпускали своїх чоловіків на захист України. Ми бачимо жінок, які воюють; волонтерів, які, завдяки своїм зусиллям, при підтримці народу, всього світу, створили армію України, якої уже майже не було. Ми бачимо наших пересічних людей різних професій, які теж захищають свій народ," - зазначила Таїсія Анатоліївна.

Вшановуючи пам'ять загиблих за Україну хвилиною мовчання, присутні не могли стримувати своїх cліз. Отець Юрій та отець Тарасій провели панахиду. До пам’ятного знаку покладено квіти та запалено свічки пам’яті.

Джерело: ЖРДА